5. Ulusal İşlevsel Ürolojik ve Kadın Ürolojisi Kongresi

  Takvime Ekle / Etkinliği Paylaş

  Etkinlik Bilgileri

  • BRANŞ: ÜROLOJİ
  • ETKİNLİK TÜRÜ: KONGRE
  • BAŞLANGIÇ TARİHİ: 05 Ekim 2017 Perşembe
  • BİTİŞ TARİHİ: 08 Ekim 2017 Pazar
  • BAŞLANGIÇ SAATİ: 08:00
  • YER: Rixos Premium Otel Belek
  • ŞEHİR: Antalya
  • WEB ADRESİ: http://islevseluroloji2017.org/

  Davet Metni


Değerli Meslektaşlarım,
Kontinans Derneği’ nin düzenleyeceği 5. İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi’ni 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında Rixos Premium Belek Hotel, Antalya’da gerçekleştireceğiz. Son yıllarda çok gelişen Üroloji’nin ilgi alanlarından biri olan İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi, bu kongrede de daha öncekilerde olduğu gibi tüm ayrıntıları ile ele alınacaktır. Bilimsel programın tamamlanması ile ilgili çalışmalarımız titizlikle ve yoğun bir şekilde sürdürülmektedir. Uluslararası ve ulusal düzeyde işlevsel üroloji ve kadın ürolojisi alanında deneyimli birçok otorite sizlere doyurucu ve güncel bilgilerle dolu bir kongre içeriği sunmak için kongremize katılacaktır. Bu sayede ilgilendiğiniz veya merak ettiğiniz konularda otoriterler ile bire bir tartışma olanağı sağlamak mümkün olacaktır. Artık geleneksel hale gelen ve geçtiğimiz kongrede de yoğun ilgi ile karşılanan “Ürodinami Sertifikasyon Kursu’’ 4-5 Ekim tarihlerinde, konu başlığı Postprostatektomi İdrar Kaçırma olan “ICS Add-on Kursu” da 5 Ekim tarihinde yapılacaktır. Kongremizde deneyim ve bilgimizi artıracak ilgi çekici ve farklı aktiviteler düzenlenecek, kongrelerin yoğun bilimsel programından kurtulup daha fazla kaynaşmamızı sağlayacak önemli sosyal aktiviteler de bilimsel program dışında kalan zamanları değerlendirmemizi sağlayacaktır.

ICS Add-on Kursu programını yakın zamanda sizlere duyurduk. Kongremizle ilişkili diğer gelişmeleri de belli aralıklarla sizlere duyurmaya devam edeceğiz.

Hepinizi 5-8 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak olan İşlevsel Üroloji ve Kadın Ürolojisi Kongresi’ne davet ediyor, Rixos Premium Belek Hotel, Antalya’da buluşmak üzere saygılarımı sunuyorum.

Prof. Dr. Oktay Demirkesen
Kontinans Derneği Başkanı

  Bunlar da ilginizi çekebilir