Çocuk ve Erişkin Klinik Psikiyatri Kongresi

  Takvime Ekle / Etkinliği Paylaş

  Etkinlik Bilgileri

  • BRANŞ: PSİKİYATRİ
  • ETKİNLİK TÜRÜ: KONGRE
  • BAŞLANGIÇ TARİHİ: 23 Eylül 2017 Cumartesi
  • BİTİŞ TARİHİ: 25 Eylül 2017 Pazartesi
  • BAŞLANGIÇ SAATİ: 08:00
  • YER: Ela Quality Resort Otel, Belek
  • ŞEHİR: Antalya
  • WEB ADRESİ: http://www.iccapistanbul.org/

  Davet Metni


Değerli Meslektaşlarımız,

Çocuk ve Erişkin Klinik Psikiyatri Derneğinin (ÇEKPD) düzenlediği Çocuk ve Erişkin Klinik Psikiyatri Kongresi’nin ikincisi bu yıl 20 - 22 Ekim 2017 tarihlerinde Ela Quality Resort Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Bu yıl düzenlenecek olan kongremizde ekip olarak geçen yıl ki gibi klinik psikiyatri alanında ulusal ve uluslar arası katılımcıların gerçekleştireceği nitelikli ve zengin bir bilimsel program hazırlama dayanışması içerisindeyiz. Meslektaşlarımızdan ve ruh sağlığı çalışanlarından gelecek öneri ve istekler doğrultusunda, düzenleme kurulumuz nitelikli bir kongre programı hazırlayacaktır.

Bilimsel program klinisyenlerin, tanı ve tedavi konusunda gerek temel bilgi gereksinimlerini, gerekse en son bilimsel gelişmelerin sonuçlarını içine alacak şekilde, gereksinimlere cevap vermeyi hedefleyerek, bilimin ışığında hazırlanacaktır. Bilimsel programda ana konferans, panel, kurs ve çalışma gruplarına yer verilecektir. Kongremizin zengin bir bilimsel program eşliğinde, yeni arkadaşlıklar, meslektaş bağları ve işbirliği ağları oluşturmasını hedefliyoruz.

Tüm meslektaşlarımızı ve ruh sağlığı çalışanlarını, gerek uzmanlık gerekse uzmanlık sonrası eğitime yönelik birçok bilimsel gereksinimi karşılamak üzere hazırlanmakta olan 2. Çocuk ve Erişkin Klinik Psikiyatri Kongresine davet ediyoruz.

Lütfen takviminizi şimdiden ayarlayın.

Çocuk ve Erişkin Klinik Psikiyatri Derneğinin düzenleyeceği, 2. Çocuk ve Erişkin Klinik Psikiyatri Kongresinde buluşmak dileğiyle…
Çocuk ve Erişkin Klinik Psikiyatri Derneği Eş Başkanları
Prof. Dr. Mehmet Kerem Doksat Prof. Dr. Ayten Erdoğan

  Bunlar da ilginizi çekebilir